PURE MORINGA CARIBBEAN

Výživový doplnok – najbohatší prírodný zdroj živín, vitamínov, minerálnych látok a esenciálnych aminokyselín.

Dostupnosť: na sklade
  • Cena: 19,00 €

  • (Bez DPH: 15,83 €)
ks
EAN: 4260568529993    

PURE MORINGA CARIBBEAN 60 kapsúl

Výživový doplnok – najbohatší prírodný zdroj živín, vitamínov, minerálnych látok a esenciálnych aminokyselín.Prínos užívania PURE MORINGA CARIBBEAN:

  • Posilnenie výživy mužov i žien
  • Podpora imunity
  • Urýchlenie rekonvalescencie

Neobsahuje geneticky modifikované zložky, lepok, umelé farbivá ani príchute, sóju, zvyšky orechov, arašidov, vajec, laktózu a iné alergény.


PURE MORINGA CARIBBEAN

Výživový doplnok má 100% prírodné zloženie z listov Moringa oleifera L., chemicky neošetrených, technológiou nedotknutých, geneticky nemodifikovaných, so zabezpečenou bezpečnosťou, garantovaným zložením v pure kvalite. Táto komplexná požívatina, vyrastajúca na pôdach sopečného pôvodu a v ustálených klimatických podmienkach Malých Antíl Karibskej oblasti (preto Moringa Caribbean), má najmenej 100 účinných látok, ktoré rozhodujúcim spôsobom pomáhajú predchádzať viac ako 300 chorobám a v ľudskom organizme vstupujú do vyše 500 biochemických reakcií, ktoré ochraňujú, posilňujú aj prinavracajú zdravie. Napomáhajú napr. stabilizovať biomakromolekuly, podporovať slizničné imunitné systémy, produkciu kostnej drene, povzbudzovať žľazy s vnútornou sekréciou, vrátane reprodukčných orgánov, protežovať systém srdcový, cievny, prieduškový, pľúcny, trávenie, vstrebávanie, regenerovať enzýmovú a neenzýmovú antioxidačnú sieť, nutričné interakcie, ustáliť vyššiu nervovú činnosť, vrátane vyváženeho duševneho výkonu či posilniť protirakovinovú ochranu. Prispieva tomu aj skutočnosť, že mnohé aktívne látky majú nebývalú selektívnosť a nanajvýš vítaný synergický efekt. Pure Moringa Caribbean sa dobre znáša a ponúka veľmi zaujímavé kombinácie s inými VIANUTRA doplnkami výživy.


Zloženie (obsah v 100g prášku):

Vápnik1257 mg
Horčík162 mg
Železo5,8 mg
Zinok3,1 mg
Fosfor207 mg
Vitamín E116 mg
Vitamín C321 mg
Vitamín A1,0 mg
Vitamín B33,4 mg
Esenciálne aminokyseliny:
Leucín 2290 mg
Lyzín 1580 mg
Valín 1540 mg
Fenylalanín 1440 mg
Izoleucín 1250 mg
Treonín 1000 mg
Tryptofán 540 mg
Metionín 430 mg
Aminokyseliny:
Kyselina glutamová3380 mg
Kyselina asparágová 2320 mg
Arginín 2140 mg
Tyrozín 760 mg
Histidín 710 mg

1 kapsula obsahuje 425 mg prášku moringy.


Odporúčané dávkovanie:    2× 1 kapsula denne, po jedle, zapiť vodou.

Nevhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy.

Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.


FLEX CARE

Výživový doplnok - komplex účinných látok na všestrannú podporu pohybového systému...

26,00 €

SPORT COMPLEX

Výživový doplnok – komplex prírodných látok na podporu zdravia a výkonnosti športovcov...

26,00 €

HAPPY KIDS

Výživový doplnok – komplex prírodných látok na všestrannú podporu detského organizmu...

25,00 €


Muži vs. ženy – rozdiely najmä v hormonálnej sústave

Minulý mesiac sme sa pozreli na to, aké vitamínové doplnky vybrať deťom, na čo sa pri nich zamerať. Môže byť ale rozdiel aj vo vitamínových doplnkoch pre ženský a mužský organizmus? Na túto otázku som sa snažila nájsť odpoveď v dnešnom článku.

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 11.09.2018

Aké doplnky výživy musíme užívať pri cvičení

Šport by mal byť pravidelnou súčasťou životného štýlu moderného človeka. Športovanie je však zdraviu prospešné len vtedy, ak je pre telo zabezpečená primeraná výživa, bohatá na antioxidanty, potrebné na udržanie dobrej kondície, zdravej pohybovej sústavy a silnej imunity...

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 24.04.2018

V tehotenstve najmä vitamíny B, pozor na A, D, E a K

Plánovanie rodičovstva, ale predovšetkým už samotné tehotenstvo predstavuje pre ženský organizmus zvýšené nároky na správnu výživu. Je preto dobré vedieť, ktoré vitamíny sú pre tehuľky prospešné a ktorým sa už skôr vyhnúť.

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 10.10.2018

Aké sú najčastejšie prejavy stresu u detí?

Stres nepociťujú len dospelý, ale aj deti. Predovšetkým so začiatkom nového školského roka a nástupom mnohých školských, ale aj mimoškolských povinností.

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 01.10.2018

Ktoré vitamíny nám pomáhajú bojovať so stresom?

Už sme sa tomu venovali vo viacerých článkoch, že september prináša nové pracovné povinnosti, začína školský kolotoč a tak môžeme povedať, že ide aj o značne stresové obdobie.

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 25.09.2018

Vitamín E prírodný, vitamín D syntetický

Pojmy ako „prírodné“ či „bio“ sa na nás hrnú zo všetkých strán, až máme niekedy pocit, že ide len o akýsi módny trend. Do určitej miery je to aj pravda, pretože žijeme v dobe, kedy je v našom životnom prostredí priveľa chémie, v strave konzumujeme viac umelých ako prírodných látok. Automaticky sa preto mnohí z nás začínajú intenzívnejšie zaoberať témami ako sú trendy v zdravej výžive a celkový návrat k prírode.

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 16.08.2018

Výhody a nevýhody športovania v lete

Letné dlhé dni priam lákajú na športovanie vonku. A to či už ráno pred prácou, alebo aj večer po príchode domov. Je ale horúce počasie vôbec vhodné na šport? Nemali by sme v lete uprednostniť skôr klimatizovanú posilňovňu?

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 02.08.2018

Vyhrajte boj nad stresom pomocou výživových doplnkov

Stres je nešpecifická obranná reakcia organizmu na určité životné situácie, pričom štatistika uvádza, že až 70% populácie zažíva denne aspoň jednu stresovú situáciu. Vyvolávajúcim podnetom („stresorom“), môže byť čokoľvek, na čo musí telo okamžite reagovať. Môžu to byť nielen negatívne, (smrť blízkeho človeka, skúška, dopravná nehoda), ale aj silné pozitívne zážitky (výhra, ocenenie, úspešný športový výkon...).

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 10.06.2018

Jarná posila pre celú rodinu

Jarné obdobie, na ktoré sa všetci tešíme prináša aj úskalia...či už v podobe „jarnej únavy“, spôsobenej najmä prudšími zmenami v atmosfére, alebo v dôsledku vyčerpania zdrojov antioxidantov po zime a prekonaných virózach.

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 24.04.2018

Posilnenie imunity našich detí

Plnohodnotná výživa, bohatá na mikroživiny (vitamíny a minerálne látky) je zárukou dobrej odolnosti voči chorobám, pretože patria medzi najvýznamnejšie antioxidanty.

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc., 06.12.2017Slovensko

Spôsob doručenia
2,90 € Kuriér: Slovak Parcel Service (SPS)

Doručenie do 24 hodín v pracovné dni.

zadarmo Osobný odber: iSklad Bratislava

Golden City, Stará Vajnorská 11, 831 04 Bratislava. Zobraziť mapu.

Spôsob platby
Dobierka Online platba
Online platba
Bankový prevod

Česká republika

Spôsob doručenia
2,90 € Kuriér: PPL (DHL)

Kuriérska služba pre Českú republiku. Doručenie do 24 hodín v pracovné dni.

Spôsob platby
Dobierka Online platba
Online platba
Bankový prevodNeprehliadnite tieto články

Ako bojovať s únavou?

Jarná únava, jesenná únava, ranná únava, popoludňajšia únava – jednoducho každý z nás má niekedy pocit, že je unavený a proste potrebuje dobiť energiu...

V tehotenstve najmä vitamíny B, pozor na A, D, E a K

Plánovanie rodičovstva, ale predovšetkým už samotné tehotenstvo predstavuje pre ženský organizmus zvýšené nároky na správnu výživu. Je preto dobré ved...

Aké sú najčastejšie prejavy stresu u detí?

Stres nepociťujú len dospelý, ale aj deti. Predovšetkým so začiatkom nového školského roka a nástupom mnohých školských, ale aj mimoškolských povinností.

Ktoré vitamíny nám pomáhajú bojovať so stresom?

Už sme sa tomu venovali vo viacerých článkoch, že september prináša nové pracovné povinnosti, začína školský kolotoč a tak môžeme povedať, že ide aj o značne stresové obdobie.