PURE MORINGA CARIBBEAN

Výživový doplnok – najbohatší prírodný zdroj živín, vitamínov, minerálnych látok a esenciálnych aminokyselín.

Dostupnosť: na sklade
  • Cena: 19,00 €

  • (Bez DPH: 15,83 €)
ks
EAN: 4260568529993    

PURE MORINGA CARIBBEAN 60 kapsúl

Výživový doplnok – najbohatší prírodný zdroj živín, vitamínov, minerálnych látok a esenciálnych aminokyselín.


Odporúčané dávkovanie:    2x 1 kapsula denne, po jedle, zapiť vodou. Nevhodné pre deti do 3 rokov a tehotné ženy. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.


Prínos užívania PURE MORINGA CARIBBEAN:

  • Posilnenie výživy mužov i žien
  • Podpora imunity
  • Urýchlenie rekonvalescencie

Neobsahuje geneticky modifikované zložky, lepok, umelé farbivá ani príchute, sóju, zvyšky orechov, arašidov, vajec, laktózu a iné alergény.


PURE MORINGA CARIBBEAN

Výživový doplnok má 100% prírodné zloženie z listov Moringa oleifera L., chemicky neošetrených, technológiou nedotknutých, geneticky nemodifikovaných, so zabezpečenou bezpečnosťou, garantovaným zložením v pure kvalite. Táto komplexná požívatina, vyrastajúca na pôdach sopečného pôvodu a v ustálených klimatických podmienkach Malých Antíl Karibskej oblasti (preto Moringa Caribbean), má najmenej 100 účinných látok, ktoré rozhodujúcim spôsobom pomáhajú predchádzať viac ako 300 chorobám a v ľudskom organizme vstupujú do vyše 500 biochemických reakcií, ktoré ochraňujú, posilňujú aj prinavracajú zdravie. Napomáhajú napr. stabilizovať biomakromolekuly, podporovať slizničné imunitné systémy, produkciu kostnej drene, povzbudzovať žľazy s vnútornou sekréciou, vrátane reprodukčných orgánov, protežovať systém srdcový, cievny, prieduškový, pľúcny, trávenie, vstrebávanie, regenerovať enzýmovú a neenzýmovú antioxidačnú sieť, nutričné interakcie, ustáliť vyššiu nervovú činnosť, vrátane vyváženeho duševneho výkonu či posilniť protirakovinovú ochranu. Prispieva tomu aj skutočnosť, že mnohé aktívne látky majú nebývalú selektívnosť a nanajvýš vítaný synergický efekt. Pure Moringa Caribbean sa dobre znáša a ponúka veľmi zaujímavé kombinácie s inými VIANUTRA doplnkami výživy.


Zloženie (obsah v 100g prášku):

Vápnik1257 mg
Horčík162 mg
Železo5,8 mg
Zinok3,1 mg
Fosfor207 mg
Vitamín E116 mg
Vitamín C321 mg
Vitamín A1,0 mg
Vitamín B33,4 mg
Esenciálne aminokyseliny:
Leucín 2290 mg
Lyzín 1580 mg
Valín 1540 mg
Fenylalanín 1440 mg
Izoleucín 1250 mg
Treonín 1000 mg
Tryptofán 540 mg
Metionín 430 mg
Aminokyseliny:
Kyselina glutamová3380 mg
Kyselina asparágová 2320 mg
Arginín 2140 mg
Tyrozín 760 mg
Histidín 710 mg

1 kapsula obsahuje 425 mg prášku moringy.
Neprehliadnite tieto články

Aké doplnky výživy musíme užívať pri cvičení

Šport by mal byť pravidelnou súčasťou životného štýlu moderného človeka. Športovanie je však zdraviu prospešné len vtedy, ak je pre telo zabezpečená p...

Jarná posila pre celú rodinu

Jarné obdobie, na ktoré sa všetci tešíme prináša aj úskalia...či už v podobe „jarnej únavy“, spôsobenej najmä prudšími zmenami v atmosfére, alebo v dô...

Posilnenie imunity našich detí

Plnohodnotná výživa, bohatá na mikroživiny (vitamíny a minerálne látky) je zárukou dobrej odolnosti voči chorobám, pretože patria medzi najvýznamnejšie antioxidanty.

Prevencia pred predchladnutím a chrípkou

Ľudia si často zamieňajú prechladnutie s chrípkou. Základný rozdiel je však v tom, že kým prechladnutie si väčšinou spôsobíme sami podcenením podchlad...

Zdravie v podobe 147 nutrientov v 1 dávke

Jednou z hlavných výhod viaczložkových výživových doplnkov je fakt, že v jednej dennej dávke doplníme do organizmu celú potrebnú škálu látok, ktoré podporujú zdravie a vitalitu nášho organizmu.

Výhody tekutých výživových doplnkov

V poslednom období sa do popredia dostávajú výživové doplnky v tekutej forme.