HAPPY KIDS

Výživový doplnok – komplex prírodných látok na všestrannú podporu detského organizmu.

Dostupnosť: na sklade
  • Cena: 25,00 €

  • (Bez DPH: 20,83 €)
ks
EAN: 7302837463823    

HAPPY KIDS MULTIVITAMIN 500 ml

Výživový doplnok – komplex prírodných látok na všestrannú podporu detského organizmu


Odporúčané dávkovanie:    Deti od 5-9 rokov 15 ml, 1x denne, staršie deti 2x denne, po jedle. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.


Prínos užívania HAPPY KIDS:

  • Posilnenie imunity detí od predškolského do pubertálneho veku
  • Podpora rastu a vývinu detského organizmu
  • Lepšie znášanie fyzickej i psychickej záťaže

Neobsahuje geneticky modifikované zložky, lepok, umelé farbivá ani príchute, sóju, zvyšky orechov, arašidov, vajec, laktózu a iné alergény.


HAPPY KIDS – MULTIVITAMIN

Výber a kombinácia prírodných nutientov kopíruje potreby mladého a vyvíjajúceho sa organizmu, ktorý maximálne citlivo reaguje na negatívne dopady vonkajšieho prostredia, aby mu nenarušili vyvážené telesné a duševné napredovanie. Osemnásť prírodných vitamínov a im podobných látok je výhodne prepojených s vybranými biogénnymi minerálmi, kolagénom, výťažkom zo spiruliny (sinica), lucerny (Medicago sativa) a brokolice (Brassica oleracea). Prispievajú nielen k úsiliu ustáliť a zladiť katabolizmus s anabolizmom makroživín detí aj dospievajúcich, ale zároveň efektívne zapracovať mikroživiny a spotrebovať energiu z potravy tak, aby sa neprodukovali prebytočné zásoby energie v podobe uskladneného tuku. Pomáhajú stabilizovať biokatalyzátory, synchronizovať vyváženosť telesného a duševného vývoja, so zvláštnym ohľadom na výstavbu a funkcie žliaz s vnútorným vylučovaním, vrátane postupne sa zvyšujúcich nárokov na prestavbu a stabilitu imunitného systému a vyššiu nervovú činnosť, najmä myslenie, konanie, pamäť, výdrž, kreativitu, sústredenosť, zmyslovú vyspelosť. Podporuje aj zbavovanie sa splodín vystupňovaného metabolizmu, vrátane nepotrebných, nežiaducich a toxických látok. Happy kids multivitamin výdatne napomáha zabezpečiť proporcionálny, komplexný, fyzický, psychický a bezpečný rast mladej generácie.


Zloženie (1 dávka/15 ml) obsahuje:

Vitamín A400 ug
Vitamín C90 mg
Vitamín D37,5 ug
Vitamín E5,0 mg
Vitamín B10,5 mg
Vitamín B20,7 mg
Vitamín B38,0 mg
Vitamín B54,0 mg
Vitamín B60,7 mg
Vitamín B730 ug
Vitamín B9100 ug
Vitamín B121,0 ug
Vápnik3,6 mg
Horčík1,34 mg
Zinok3,3 mg
Selén11,25 ug
Mangán 0,5 mg
Chróm10 ug
Draslík8,0 mg
Jód 25 ug
Cholín6,24 mg
Inozitol5,0 mg
PABA2,0 mg
Lutein5,0 mg
CoQ101,0 mg
Bioflavonoidy1,0 mg
Spirulina2,0 mg
Lucerna2,0 mg
Brokolica2,0 mg
Kolagén5,0 mgNeprehliadnite tieto články

Aké doplnky výživy musíme užívať pri cvičení

Šport by mal byť pravidelnou súčasťou životného štýlu moderného človeka. Športovanie je však zdraviu prospešné len vtedy, ak je pre telo zabezpečená p...

Jarná posila pre celú rodinu

Jarné obdobie, na ktoré sa všetci tešíme prináša aj úskalia...či už v podobe „jarnej únavy“, spôsobenej najmä prudšími zmenami v atmosfére, alebo v dô...

Posilnenie imunity našich detí

Plnohodnotná výživa, bohatá na mikroživiny (vitamíny a minerálne látky) je zárukou dobrej odolnosti voči chorobám, pretože patria medzi najvýznamnejšie antioxidanty.

Prevencia pred predchladnutím a chrípkou

Ľudia si často zamieňajú prechladnutie s chrípkou. Základný rozdiel je však v tom, že kým prechladnutie si väčšinou spôsobíme sami podcenením podchlad...

Zdravie v podobe 147 nutrientov v 1 dávke

Jednou z hlavných výhod viaczložkových výživových doplnkov je fakt, že v jednej dennej dávke doplníme do organizmu celú potrebnú škálu látok, ktoré podporujú zdravie a vitalitu nášho organizmu.

Výhody tekutých výživových doplnkov

V poslednom období sa do popredia dostávajú výživové doplnky v tekutej forme.