FLEX CARE

Výživový doplnok - komplex účinných látok na všestrannú podporu pohybového systému.

Dostupnosť: na sklade
  • Cena: 26,00 €

  • (Bez DPH: 21,67 €)
ks
EAN: 7303980969699    

FLEX CARE JOINT SUPPORT 500 ml

Výživový doplnok FLEX CARE je komplex účinných látok na všestrannú podporu pohybového systému.


Odporúčané dávkovanie:    15 ml, 1x denne, po jedle. V prípade potreby možno užívať 2x denne. Prípravok je určený pre dospelých jedincov, v prípade tehotných, resp. dojčiacich žien konzultujte jeho užívanie s lekárom.


Prínos užívania FLEX CARE:

  • Posilnenie kĺbov
  • Podpora pružnosti šliach a svalov pohybového systému
  • Zmiernenie problémov pohybového systému

Neobsahuje geneticky modifikované zložky, lepok, umelé farbivá ani príchute, sóju, zvyšky orechov, arašidov, vajec, laktózu a iné alergény.


FLEX CARE – JOINT SUPPORT

Dvanásť základných nosičov biologicky aktívnych molekúl obsahuje nielen prírodné, tzv. symptomaticky pomaly pôsobiace látky komplexnej starostlivosti o pohybový aparát, doplnené o morský kolagén, ale tiež súčasti, ktoré tieto účinky znásobujú. Posilňuje zloženie a funkciu kĺbov, chrupaviek, kostí, ale tiež zmierňuje fyzickú, psychickú únavu a vyčerpanie. Súbežne selektívne vylepšuje elasticitu a vláčnosť pokožky, celistvosť a činnosť očnej rohovky a sklovca. Významným plusom je, že v tekutej forme ho ľahko zvládnu aj ľudia, ktorí majú problém prehltnúť tabletky či tobolky, dobre sa znáša a jeho účinok pretrváva šesť až osem týždňov po ukončení kúry. Flex care pomáha znižovať a odstraňovať riziko vzniku degeneračných ochorení chrbtice (artrózy, artritídy, poruchy platničiek), tzv. telesnú váhu nosiacich kĺbov (bedrové, kolenné, členky), ale aj lakťov, ramien a ich súčastí (chrupavky, väzy, šľachy, puzdrá), rovnako aj pokožky (strie, celulitída, vrásky, pigmentové škvrny) a zraku (ostrosť videnia). V prípade, že k uvedeným ochoreniam dôjde, Flex care pomáha aj pri ich liečbe, vrátane injekčnej, infúziami, medikamentóznej i operačnej. Obzvlášť cenná a účinná je pomoc Flex care pri zvládnutí chronickej (dlhodobej) bolesti chrbtice, kostí, kĺbov, svalov, šliach, vrátane poúrazových stavov a po operáciách pohybového aparátu.


Zloženie (1 dávka/15 ml) obsahuje:

Vitamín C120 mg
Vitamín B 12 5 ug
Vitamín D315 ug
Meď 300 ug
Kyselina hyalurónová5 mg
Rastlinná zmes
z toho:
kurkuma1 mg
zelený čaj1 mg
2 mg
Patentovaná zmes na výživu kĺbov
z toho:
kolagén5000 mg
MSM250 mg
glukozamín250 mg
chondroitín250 mg
L-karnitín250 mg
6000 mgNeprehliadnite tieto články

Aké doplnky výživy musíme užívať pri cvičení

Šport by mal byť pravidelnou súčasťou životného štýlu moderného človeka. Športovanie je však zdraviu prospešné len vtedy, ak je pre telo zabezpečená p...

Jarná posila pre celú rodinu

Jarné obdobie, na ktoré sa všetci tešíme prináša aj úskalia...či už v podobe „jarnej únavy“, spôsobenej najmä prudšími zmenami v atmosfére, alebo v dô...

Posilnenie imunity našich detí

Plnohodnotná výživa, bohatá na mikroživiny (vitamíny a minerálne látky) je zárukou dobrej odolnosti voči chorobám, pretože patria medzi najvýznamnejšie antioxidanty.

Prevencia pred predchladnutím a chrípkou

Ľudia si často zamieňajú prechladnutie s chrípkou. Základný rozdiel je však v tom, že kým prechladnutie si väčšinou spôsobíme sami podcenením podchlad...

Zdravie v podobe 147 nutrientov v 1 dávke

Jednou z hlavných výhod viaczložkových výživových doplnkov je fakt, že v jednej dennej dávke doplníme do organizmu celú potrebnú škálu látok, ktoré podporujú zdravie a vitalitu nášho organizmu.

Výhody tekutých výživových doplnkov

V poslednom období sa do popredia dostávajú výživové doplnky v tekutej forme.