Slovenčina - EUR Čeština - CZK
  Nákupný košík:  0,00 €
zákazník: neprihlásený

Ako podporiť zdravie v jarnom období

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc.

Dlho očakávaná jar prichádza... Nevedeli sme sa dočkať jarného slnka, prebúdzajúcej sa prírody, či voňavého vzduchu – a teraz sme unavení, bolí nás hlava, častejšie sa nám upchávajú dutiny, alebo nás trápia iné, nie najpríjemnejšie príznaky.

Súhrn týchto pocitov môžeme zhrnúť  pod pojem: jarná únava. Prichádza po zimnom období, ktoré je charakteristické kratšími, menej slnečnými dňami, väčšou chorobnosťou, aj potravou chudobnejšou na ochranné antioxidanty. Tak, ako príroda, aj organizmus človeka potrebuje na jar prejsť energeticky náročným procesom detoxikácie – očisty.


Súčasne s príchodom nového ročného obdobia nastávajú turbulentnejšie zmeny atmosférického tlaku, prudšie zmeny počasia a začatím kvitnutia niektorých rastlín aj nástup alergických prejavov. Ak k tomu pridáme stres, je jasné, že imunita a vitalita organizmu klesá a ak nezakročíme včas, únava môže prejsť až do závažnejšieho ochorenia.


Chcete tomu predísť a neviete ako? Poradíme Vám!

Užívanie širokospektrálnych výživových doplnkov VIANUTRA vám pomôže udržať si pevné zdravie.

Môžete začať prípravkom IMMUNE CARE, ktorý už vo svojom názve nesie základnú stratégiu: podporu imunity

Dopĺňa do tela najdôležitejších ochrancov a stimulátorov nášho imunitného systému:

Vitamíny A,C,D3,E,K,B1-12, minerály v chelátovej väzbe, 72 stopových prvkov, bioflavonoidy, zmes dôležitých aminokyselín a extrakty rastlín s vlastnosťou imuno - modulátorov.

Výhodou doplnkov VIANUTRA je ich tekutá forma, takže pri ich užívaní ľahšie dodržíte správny pitný režim, ktorý je ďalším dôležitým faktorom pri zdolávaní únavy, aj pri detoxikačných procesoch tela.


Čo môžete očakávať pri užívaní IMMUNE CARE?

  •       Podporu vrodenej aj získanej imunity
  •       Zlepšenie kondície
  •       Lepšie zdolávanie stresu
  •       Rýchlejšiu regeneráciu
  •       Kratšiu rekonvalescenciu


IMMUNE CARE užívajte 1-2 x denne. 

 Môžete ho kombinovať s ktorýmkoľvek iným výživovým doplnkom VIANUTRA.


Prečítajte si tiež:

Aké sú najčastejšie prejavy stresu u detí?

Stres nepociťujú len dospelý, ale aj deti. Predovšetkým so začiatkom nového školského roka a nástupom mnohých školských, ale aj mimoškolských povinností.

01.10.2018 2712× prečítané

Čo je to energia a ako ju vieme získať?

Prechod na zimný čas nám síce umožnil spať o hodinu dlhšie, ale automaticky to neznamená, že máme aj viac energie. Inak, zamysleli ste niekedy nad tým, čo to tá energia vlastne je a ako ju vieme získať?

09.11.2018 4366× prečítané