Slovenčina - EUR Čeština - CZK
  Nákupný košík:  0,00 €
zákazník: neprihlásený

Ako Silvestra neprespať...

Autor: MUDr. Melita Hromadová, CSc.

Tiež sa vám to niekedy stáva, že sa vám podarí prespať na Silvestra polnočný ohňostroj? A tak sa naň celý deň tešíte, riadne sa vyspíte a dáte si minimálne päť káv, ale nič z toho nezaberá.

Skúste to tento rok inak a vyskúšajte ENERGY BOOST – výživový doplnok na udržanie a obnovenie vitality žien i mužov. Je zložený z prírodných látok, dodá telu nielen kľúčové vitamíny a minerály, ale aj napríklad koenzým Q10, ktorý je hlavnou látkou pri tvorbe energie v bunkách. Obsahuje aj extrakty zo zeleného čaju, kávových zŕn či kórejský ženšen. Takže za pomoci tohto „prírodného životabudiča“ privítame rok 2019 svieži a  nebudeme mať „ťažký žalúdok“ z množstva vypitej kávy či iných povzbudzujúcich nápojov.

Čo s novoročnými predsavzatiami...

Nedávajte si predsavzatia a záväzky - väčšinou ich nedodržíte vôbec, alebo len krátkodobo a výsledkom býva sklamanie, respektíve frustrácia z neúspechu...

Stačí, ak začnete mať viac radi seba samého, a preto si prestanete škodiť – budete sa viac hýbať, menej sa prejedať a viac sa zaujímať o to, čo je pre vás prospešné (napr. porozmýšľajte, či je múdre viac investovať do cigariet a alkoholu alebo do vitamínov!?). Veľmi rýchlo sa dostaví odmena v podobe lepšej nálady a pozitívnej energie. To bude ten najlepší začiatok nového roka.

Prečítajte si tiež:

Čo je to energia a ako ju vieme získať?

Prechod na zimný čas nám síce umožnil spať o hodinu dlhšie, ale automaticky to neznamená, že máme aj viac energie. Inak, zamysleli ste niekedy nad tým, čo to tá energia vlastne je a ako ju vieme získať?

09.11.2018 4365× prečítané

Čo všetko ešte potrebujeme pre dobitie (sa) energiou

Už v minulom článku sme si písali, že každá bunka v našom tele potrebuje na svoju činnosť energiu. Hlavnými zdrojmi pre jej tvorbu sú makroživiny – bielkoviny, sacharidy a tuky, avšak pri ich metabolizme a konečnej premene na energiu (v mitochondriách) sú nevyhnutné mikroživiny (vitamíny minerálne látky a stopové prvky).

19.11.2018 1536× prečítané

Ako bojovať s únavou?

Jarná únava, jesenná únava, ranná únava, popoludňajšia únava – jednoducho každý z nás má niekedy pocit, že je unavený a proste potrebuje dobiť energiu. Málokedy sa ale zamyslíme nad tým, ako únava vôbec vzniká a ako s ňou vieme dlhodobo bojovať.

15.10.2018 2911× prečítané